6 reasons to use OpenCart-Support

Over 500 satisfied clients

Our pride is the fact that we have many regular customers who return regularly to us!

5 years experience

Since are not newcomers to editing OpenCart, we can work very efficiently.

Bonus free hours

Because we love giving gifts to our clients, we have prepared free hours.

Excellent price / quality ratio

We know what we do and it reflects not only the quality and price, but also the speed of our work.

Maximum security

For maximum safety to our clients, erasing all the access information to your e-shop!

Discounts for customers

Our most expensive module costs $200, and if you recharge your credit, you can save 50%, and it pays off!

What do our clients say about us?

username Radoslav Pánis

Ak sa rozhodujte komu by ste dali naprogramovat svoj web, urcite Vam mozem odporucit pracu programatorov Opencart Support. Spolupracujeme spolu uz 2 roky a doteraz nemozem nic vytknut. Robi pre nas robil vacsie aj mensie projekty a vyzdvihol by som hlavne jeho rychlost, dodrziavanie terminov a kvalitu prace. Osobne si velmi vazim aj jejich profesionalny pristup, takze ak sa pre nich rozhodnete urcite nebudete lutovat.

username Prahlad Delaney

They has been helping me with custom modules for my OpenCart web store for 3 months. I originally purchased their “Export Excel Orders” module which is very useful for accounting purposes. They quickly proved programming skills by customizing the module multiple times for me as well as fixing many bugs and errors on my site along the way. Support team is trustworthy, a very knowledgeable programmer and easy to work with and are always friendly. I would recommend their services.

username Unired Comp

S programátory kteří tvoří jádro Opencart Supportu spolupracuji déle než 18měsíců a za tu dobu předvedli neskutečnou kvalitu a profesionalitu ve svém oboru. Pomohli mi vyřešit jak detaily, tak také větší a složitější projekty. Jsem rád, že mám společnost na kterou se mohu pravidelně obrátit.

username Michal Haničinec

S Opencart Support jsem velice spokojený. Dělali mě již více e-shopů a vždy super přístup i domluva. To je jejich velká výhoda. Jak se na něčem domluvíte máte jistotu, že to bude hotové a dobře udělané.. u jiných bohužel, dle mých zkušeností, tohle pravidlo neplatí proto určitě doporučuji!

username Martina Hrůzová

Realizace našich požadavků proběhla vždy rychle, na profesionální úrovni, v požadované kvalitě a za přijatelnou cenu. Chtěli bychom dále zdůraznit, že se nám vždy snažili vyjít vstříc a to zejména v případech, kdy jsme si „usmysleli“ nějaké novinky v ovládání, či jiných úpravách. Tyto naše představy, které jsme považovali za téměř neuskutečnitelné se k našemu překvapení vždy podařily realizovat.

username Michal Kempa

Už jsem měl možnost spolupracovat s různými programátori, ale Opencart Support předčil mé očekávání, protože narozdíl od ostatních co si, jak jsem časem zjistil na programátory jen hráli, tak si dokázali najít čas o víkendech, večer a podobně a jejich jednání bylo velmi vstřícné a přímé. Vždy jsme se předem domluvili na podmínkách a opravdu si velmi považuji jejich služeb a rozhodně s nimi naváži spolupráci i do budoucna, jelikož náš eshop pozvedli o 200%.

username Miroslava Biresova

Mame vela skusenosti s roznymi programatormi eshopov, ale sme radi, ze sme konecne natrafili na Opencart Support. Vazime si jejich profesionalny pristup, praca je rychla, kvalitna, dosledna, dokonca komunikacia prebieha aj v nestandardnejsom pracovnom case (cez vikend alebo neskoro vecer), co dnes v sluzbach vidiet len zriedkavo.